טיפולי מים

1. טכניקת וואטסו:
טיפול פינוק במים חמים ונעימים המטפל יחדיו בגוף ונפש.
הטיפול נעשה בציפה על המים ושימוש בטכניקות של תנועה המשלב מתיחות ומגע של לחיצות קלילות לאורך כל הגוף על ידי המטפל. הטיפול משיב למטופל אנרגיה חיונית ויטליות והתחדשות. הטיפול מאופיין בהתאמת טכניקות המגע המתאמות למטופל תוך שימוש בתכונות המים המקנות שלווה, זרימה ומגע עוטף, מעסה ומלטף.
להזמנת טיפול ליום הולדת, יום נישואין, ומתנה לך או לכל אדם אהוב לחץ כאן.

2. טכניקת ג'הארה: טיפול ב"טכניקת ג'אהרה" מתאים לנשים בהריון ולמי שסובל מכאבי גב, כמו: פריצת דיסק או כתף קפואה, דלקת פרקים, בעיות ברכיים. הטיפול מתאים גם לכאבי נפש. המטפל משתמש בטכניקות תנועה בשיטת אלכסנדר אשר נעשות בציפה על פני המים.
להזמנת טיפול לחץ כאן. 
 
הטיפולים מפנקים ונעשים במים חמים בבריכה מקורה בליווי צלילי מוסיקה שקטים ומרגיעים. אלה טיפולים הרמוניים המשלבים מגע ותנועה במים. הטיפולים תומכים ומסייעים לגמישות הפרקים ולגמישות חוליית עמוד השדרה, על ידי יצירת מצבי סיבוב (רוטציה) לכיוונים מנוגדים כמו סחיטה של החוליות. הטיפול עוזר לרווח בין החוליות ובכך מונעים ומקלים על כאבים בגב.

הטיפול ניתן בשלוש טכניקות עיקריות: לחיצה, מתיחה ועירסול:

הלחיצות – קלילות לאורך כל הגוף ועוברות דרך מרכזי הרגעה ואנרגיה אשר בהן זורם הדם (מרידיאניים). ומשחררות חסימות בזרימת האנרגיה בגוף.

המתיחות – הן רב כיווניות ויוצרות מצבי סחיטה של עמוד השדרה, וכן תנועה במישור אופקי של פני המים, מצבים המאפשרים עושר תנועתי ויצירת תנוחות תומכות ומאזנות על ידי המטפל.

תנוחות מערסלות - נותנות למטופל הרגשה של תמיכה בקשיים הקיימים ותחושה של קבלת דברים או העברת אחריות והחזקה לידיים אחרות או למים הזורמים.
המים נותנים עיגון (עוגן), מייצבים ומחזירים את המטופל למצב עוברי תוך רחמי נטול דאגות וחרדות.

יש לציין שאיכות טיפול נמדדת במיומנותו של המטפל במים, ביכולתו להוביל את הטיפול בנתינת בטחון, תמיכה והיעלמותו לאט לאט עד שהמטופל יהיה עם עצמו בלבד בתחושת שלווה ובטחון.
 
yong-therapy-1.jpg
DSC_0059.jpg

טיפול ג'הארה

טיפול וואטסו זוגי